Krajský svaz golfu

AKTUALITY

semifinále - družstva

Startovní listina pro semifinálová utkání družstev všech kategorií - hráno dne 4. září na Svachově Lhotě, Č. Krumlov

zobrazit vloženo: 30. 08. 2013

21. srpna – rozhodnuto

21. srpna – rozhodnuto

Symbolicky v dnešní den, ve výročí 21. srpna, který mají mnozí v živé paměti, odehráli i poslední turnaj senioři. Dnešním dnem skončily základní kola všech kategorií a pokračujeme semifinálovými zápasy na Svachovce ve středu 4. září o tituly přeborníka jihočeského kraje.

zobrazit vloženo: 21. 08. 2013

Bechyně – muži, základní kolo dohráno

Bechyně – muži, základní kolo dohráno

Základní kola jsou dnešním dnem uzavřena, postupující týmy do play off jsou GC Hluboká, GC Telč, GC Č. Krumlov a GC Mnich. Poslední kolo se projevilo bojem o pořadí pro utkání v play off a hlavně o účast v play off mezi týmy ze Svachovky, Čertova Břemene a Mnichu.

zobrazit vloženo: 20. 08. 2013

Mistři Jihočeského kraje 2013

Mistři Jihočeského kraje 2013

Změna systému mistrovství na dvoudenní turnaj se ukázala jako správná a spravedlivá. Porovnáním výsledků z více hracích dnů se odbourává nahodilost a projevuje se vyspělost hráče a stabilita jeho výsledků.

zobrazit vloženo: 12. 08. 2013

Ligové soutěže skončily

Ligové soutěže skončily, z týmů jihočeského kraje postoupil do 1. ligy tým žen GC Týn n/Vlt. a sestoupil tým GC Hluboká n/Vlt. a úroveň hry se neustále zvyšuje.

zobrazit vloženo: 21. 07. 2013

po Kláře Spilkové Marie Lunáčková?

po Kláře Spilkové Marie Lunáčková?

Marie Luňáčková, jedna z nejlepších českých dorostenek z GC Týn n/Vlt., má stále šanci objevit se v týmu Evropy při letošním Junior Solheim Cupu v polovině srpna ve Spojených státech. Vybere ji skotská kapitánka mezi dvanáct dívek Evropy?

zobrazit vloženo: 11. 07. 2013