Krajský svaz golfu

AKTUALITY

Tři sestry

Tři sestry

Do ankety Nejlepší SPORTOVEC Jihočeského kraje pro rok 2014 jsme navrhli za vynikající výsledky dosažené v průběhu roku dvě se tří golfových sester Luňáčkových z Týna nad Vltavou. Do světového golfu se zapsalo toto trospřeží jedinečným postupem v kvalifikaci z národní Faldo serie do Grand Finale a i tím vzbudily ve světě pozornost.

zobrazit vloženo: 17. 11. 2014

Desátý výroční ročník má své mistry

Desátý výroční ročník má své mistry

10. mistrovství Jihočeského kraje družstev skončilo. V kategorii mužů byl loňský vítězný tým GC Český Krumlov sesazen z trůnu mladou generací, týmem z Hluboké n/Vlt. Titul zůstal na Hluboké i u ženskýho týmu a seniorský titul si odvezl GC Nová Bystřice.

zobrazit vloženo: 18. 09. 2014

Tři polské Týnky

Tři polské Týnky

Všechny tři medaile z X. Mezinárodního mistrovství Polska žen , které se hrálo od pátku 12. do neděle 14. září v G&CC Mazury, si odvezly Češky, sestry Lunáčkovic z Týna nad Vltavou. Marie zlatou (73, 70, 72), Františka –stříbrnou (77, 77, 71) a Johana bronzovou za 75, 75, 78.

zobrazit vloženo: 15. 09. 2014

skončily ligové soutěže

skončily ligové soutěže

rekapitulace výsledků hráčů i jihočeských týmů v ligových soutěžích 2014. Výsledky týmů jsou součtem dílčích výsledky jednotlivců, proto nejdříve zmínka o těch nejlepších jednotlivých výsledcích:

zobrazit vloženo: 20. 07. 2014

ženy a senioři dohráli kvalifikaci

ženy a senioři dohráli kvalifikaci

Kdo s kým v play off seniorkých týmů je již zřejmé, karty jsou rozdány.V play off se utkají v jamkovce, dne 15. září na hřišti Hluboká n/Vlt. o postup do finále týmy GC Č. Krumlov s GC N. Bystřice B a GC N. Bystřice A s GC Hluboká n/Vlt. Poražení hrají ještě téhož dne o třetí místo. U ženských týmů se utkají o první místo GC Č. Krumlov a GC Hluboká n/Vlt.

zobrazit vloženo: 23. 06. 2014