Krajský svaz golfu

AKTUALITY

Gagarin a Tiger Woods

Gagarin a Tiger Woods

Jak bychom nazývali „gagoše“, těžko říct. Na dnešní den připadá výročí Gagarinova vstupu na oběžnou dráhu země, avšak golfový svět si Gagarina připoměl o měsíc dříve, kdy Tiger Woods vypustil „gagoše“ za účasti Phila Mickelsona,...... a to byla také nevídaná událost...... a celý svět tomu nerozuměl, ........až dnes si mnozí uvědomili, že to byla pocta.

zobrazit vloženo: 11. 04. 2011

Nový golfový rok, začínáme

Nový golfový rok, začínáme

Obraz Dělení růží ze zámku v Telči je součástí výstavy ROŽMBERKOVÉ. Renesanční Telč patří k přirozené spojnici měst Jindřichův Hradec, Třeboň, Český Krumlov, Rožmberk, Hluboká n/Vlt., proč tedy nepatří do správního území Jihočeského kraje?

zobrazit vloženo: 08. 04. 2011

golfová energie z Týna

golfová energie z Týna

I golfová energie má své jádro v Týně? Nový náboj a výraznou změnou je koncentrace soutěží družstev do jednoho resortu a jednoho dne. Dílčí změny podmínek soutěží reflektují zkušenosti z ukončeného ročníku 2010 a budou zapracovány do podmínek a propozic pro 7. Mistrovství v roce 2011.

zobrazit vloženo: 16. 12. 2010

Jihočeská kočka a změna hřiště

Jihočeská kočka a změna hřiště

změna hřiště v kategorii jednotlivců: finalový turnaj mistrovství Jihočeského kraje – bude odehrán na Svachovce (Český Krumlov) v neděli dne 3. října 2010. Do tohoto finalového turnaje se nominovali hráči z mistrovství jednotlivých jihočeských golfových klubů a dále se mohou zúčastnit ti, kteří budou klubem nominováni v jednotlivých kategoriích principem divoké karty.

zobrazit vloženo: 29. 09. 2010

obhájený titul

obhájený titul

Největší radost z obhájeného titulu přeborníka Jihočeského kraje mělo družstvo žen GC Mnich. Z pohledu na fotografii není třeba dalšího komentáře. Souhrnná informace o výsledcích družstev bude zařazena po nedělním semifinále a finále v kategorii družstev muži.

zobrazit vloženo: 10. 09. 2010